f

VOIP volání

 

Voice over Internet Protocol (VoIP) – moderní je způsob telefonování přes internet. VoIP kombinuje výhody volání z pevné linky a zároveň mobility. Hovory můžete provádět i přijímat jak z pevného IP telefonu, tak z notebooku nebo mobilu. Hovorné se hradí formou kreditu, který se dá dobíjet převodem na účet nebo v hotovosti v kanceláři.  

Komu je služba určena?

Všem uživatelům, kterým vyhovují služby pevné telefonní linky, ale chtějí ušetřit.  

Co získáte?

Pevnou telefonní linku bez měsíčních paušálních poplatků. Stačí využívat internet od Fastport a.s. Již žádné nesmyslné placení paušálního poplatku za to, že Vám telefonní přístroj stojí na stolku a čeká, až na něj někdo zavolá. 

Přidělení nového telefonního čísla zdarma. S produktem VoIP obdržíte geografické telefonní číslo, na které se Vám každý dovolá za stejných podmínek jako na pevnou linku.

Možnost převedení současného telefonního čísla  nebo celé ISDN linky(za poplatek) Volání v síti Fastport a ENUM zdarma.

Volání na pevné linky i do sítí mobilních operátorů za výhodné ceny.

Velmi výhodné volání do zahraničí.

Přístup k online správě telefonního účtu, kde naleznete kompletní statistiky hovorů a SMS bránu. Kdykoli si můžete projít výpis Vašich hovorů se všemi detaily, zapnout záznamník nebo hovory přesměrovat.  

Dobíjení kreditu

Kredit lze dobít v hotovosti platbou v kanceláři na Masarykově nám. 1544 v centru Pardubic nebo převodem na účet. Pro dobití kreditu stačí převést požadovanou částku na účet č. 2400190113/2010 (Fio Banka) jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo dobíjené linky. Bez uvedeného variabilního symbolu nemůže být kredit dobit!