f

Digitální televize IPTV

IPTV je digitální televize poskytovaná prostřednictvím připojení k optické síti. Moderní řešení je založené na revoluční přenosové technologii IPTV (Internet Protocol TV), která umí komunikovat od uživatele k poskytovateli. Vynikající kvalita obrazu a zvuku je zde samozřejmostí.  

Co Vám služba umožní?

Naše řešení umožňuje současně sledovat digitální televizi s širokou nabídkou programů, surfovat na internetu skvělou rychlostí.

Součástí služby je programový průvodce – EPG.

Funkce Pause TV - Pozastavení TV až na 30 minut.

Prostor 10 hodin k nahrávání vybraných pořadů. Ke všem programovým nabídkám získáváte 10 hodin nahrávání na vzdálený server ZDARMA s možností rozšíření až na 60 hodin.

Služba TV Archiv – Funkce TV archiv je součástí každého našeho set-top-boxu. S naší televizí si můžete kdykoli přehrát pořady, které jste neměli čas shlédnout. V TV Archivu naleznete záznam vysílání nejoblíbenějších TV stanic z posledních 48 hodin. Nahrávání i několika současně běžících pořadů.

Rodičovský zámek.

Neomezený počet set-top-boxů v jedné domácnosti za jeden tarif.

Využívat videopůjčovnu HBO on Demand. Videopůjčovna HBO je dostupná pouze zákazníkům, kteří mají objednané kanály z produkce HBO.

Zřízení služby již od 1 Kč.    

Není nutno instalovat žádnou anténu, stačí jen speciální set-top-box. 

Rychlý lokální servis včetně HOTLINE.

Komu je služba určena?

Služba je určena všem zájemcům o nekompromisní digitální kvalitu obrazu i zvuku a cenově výhodné řešení, které nabízí širokou nabídku televizní zábavy.

Zákazníkům, kteří nechtějí řešit složitou instalaci satelitní antény - IPTV set-top-box stačí připojit k internetu a funguje  bez ladění nebo nastavování. 

Výhody služby

Možnost používat IPTV a internet zároveň bez ztráty kvality

Plně digitální příjem v HDTV kvalitě.

Snadné ovládání a instalace.

Funkce nahrávání, TV Archiv, Pause TV.

Videotéka HBO.

Zápůjčka wifi routeru zdarma.

Moderní set-top-boxy s možností nahrávání a přehrávání na externí HDD nebo flash disk.